MÜMİN KARGI 0535 799 87 71

Arrow up
Arrow down

Gurbetçi Bayandan Tarıma Yatırım

gurbetçi bayanlar fidanErzincan’ın Tercan ilçesine bağlı Almeyik mezrasında İsveç’te Gurbetçi olarak yaşayan ve bankacılık sektöründe çalışan Güner Irmak tarafından 100 dekar alanı kaplayan ceviz bahçesi tarafımızdan tesis edildi.

Tercan İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile işbirliği yapan Güner Irmak, Almeyik merasında Şebin ve Bilecik cinsi ceviz çeşitlerinden oluşan örnek bir bahçe tesis etti. 

Gurbetçi Bayanın Fidanları Güneş Fidancılık'tan!

Fidanları firmamızdan alınan tesiste Tercan İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün yönlendirmeleri ve teknik desteği ile bölgede yatırım yapan Güner Irmak, projenin başarılı olacağından emin. Bölgede meyvecilik alanında yapılan en büyük yatırımlardan birisi olan proje, Tercan bölgesinde diğer çiftçilere de örnek teşkil edecek. 

Ceviz Meyveciliğine Yatırım Artırıyor

Bölgede önümüzdeki yıllarda meyvecilik sektörüne yapılacak yatırımların artması beklenirken, İsveç’te hayatını sürdüren ve memleketi Tercan’ın Almeyik mezrasına yatırım yapan Güner Irmak, kendisine destek sağlayan İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

Bizde Güneş Fidancılık olarak bu örnek projede aşılı ceviz fidanı alımında bizleri tercih ettiği için Güner Hanım’a teşekkür ederiz.

Yerli Cinsler

Kurumsal

Güneş Fidancılık olarak fidancılık sektöründe yılların verdiği bilgi ve deneyime dayalı olarak çalışmaya devam ediyoruz.

  

İletişim Bilgilerimiz

Bandırma Ofis ve Depumuz
Yenice Mahallesi Bandırma Yenice Yolu 13.km


  0535 799 87 71(Mümin Kargı)
  0535 764 51 88(Müjdat Kargı)